Canpolatlar Mühendislik İnşaat Sanayi Tic.Ltd Şti;

Kurulduğu 2002 yılından bugüne dek doğru ve akılcı istikrar politikalarını şiar edinerek yaptığı çalışmalarla sektörde bir öncü haline gelmiş firmadır.

Başta Erzincan olmak üzere gerek konut, gerekse ticari yaşam alanları konusunda uzman kadrosu ile inşaat sektörünün kalıcı firmalarından biri olmuştur.

Canpolatlar Mühendislik İnşaat Sanayi Tic.Ltd Şti kurulduğu 2002'den bugüne dek inşaat, yapı, taahhüt, gibi kendi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için tecrübesini çağın gelişmiş teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş ve böylelikle koşullara uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği yaşam alanları inşaa etmiştir...

Kaliteli, temizlik, konfor ve güvenden ödün vermeyen, üniversite öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla 2010 yılı Eylül ayında Canpolatlar Mühendislik İnşaat Sanayi Tic.Ltd Şti bünyesi altında faaliyete başlayan M.E.B. Özel Erzincan Kız Öğrenci Yurdu; başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır...

Depreme dayanıklı yeni inşa edilmiş olan yurt binamız 2, 3, 4, 5, 6 kişilik ferah odaları, merkezi ısıtma sistemi, wireless (kablosuz) internet bağlantısı gibi imkanlarının yanı sıra yemekhane, etüt salonu, dinlenme salonu ve çamaşırhanesi ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Kaliteli hizmet ve çağdaş yönetim anlayışıyla yola çıkan M.E.B. Özel Erzincan Kız Öğrenci Yurdunun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli ve konforlu konaklama imkanı sunmaktır.

Amacımız; yetişkin bireylere ev sahipliği yaptığımızı unutmadan, öğrencilerimize, derslerine ve çalışmalarına odaklanabilecekleri, güvenli ve rahat bir yaşama alanını uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla sağlamaktır.

Canpolatlar Mühendislik İnşaat Sanayi Tic.Ltd Şti inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği her projede başarıya ulaşmanın haklı gururuyla bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de aynı minvalde tamamlayarak sizlere daima güven ve huzur vermeyi amaçlamaktadır...